Veľký kufor na kolieskach WALNY-0044-99-28(W26), diagonálny pohľad na produkt vedľa siluety modelky.
Veľký kufor na kolieskach WALNY-0037-99-28(W24)-01
Veľký kufor na kolieskach WALNY-0037-99-28(W24)-09
Nový
EXTRA 20
Výrobca: OCHNIK
Kód: WALNY-0044-99-28(W26)
Veľký kufor na kolieskach
Dodatočných -20% na druhý a ďalší kufor a cestovnú kozmetickú tašku!
Zľava sa vypočíta v košíku pri kúpe aspoň dvoch kufrov alebo kozmetických tašiek.
Pri kúpe kufra zľava -70% na cestovné doplnky!
VYBRAŤ VAŠU VEĽKOSŤ:
Odoslanie do 1 pracovného dňa
Ktorý kufor si mám vybrať?
Premýšľate, ktorý model kufra na kolieskach OCHNIK si vybrať? Začnite výberom správnej veľkosti. K dispozícii sú cestovné kufre s uhlopriečkou 28”, ktoré sú ideálne na dlhé, vzdialené cesty, kde budete potrebovať veľa miesta pre batožinu, ako aj 24” stredne veľké kufre ako aj menšie 14” a 16” kufre, ktoré sú ideálne na použitie ako príručná batožina v lietadle. optimálne pre príručnú batožinu v lietadlách. Ak si nie ste istí, aká veľkosť kufra bude pre vás najvhodnejšia a potrebujete viacero kusov batožiny, vyberte si sadu. Sady kufrov sú tiež častou voľbou pre cestujúce rodiny – batožinu podobného dizajnu je ľahšie identifikovať, napríklad na letiskovom páse.
Čo je to nylon?
Čo je zámok TSA
Kategórie:
Kufor
Asortyment:
Vlastnosti
✓ Hliníková rukoväť, teleskopická
✓ Zabudovaný identifikátor
✓ Funkčné sieťované vrecko a bezpečnostné popruhy
✓ Stabilné nožičky a dve kolieska s guličkovými ložiskami
  • veľkosť 28"(79x47x31/36 cm)