Malý kufor na kolieskach WALNY-0044-99-19(W26), pohľad spredu na produkt vedľa siluety modelky.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0037-99-19(W25)-01
Malý kufor na kolieskach WALNY-0037-99-19(W25)-08
EXTRA 20
Výrobca: OCHNIK
Kód: WALNY-0044-99-19(W26)
Malý kufor na kolieskach
Dodatočných -20% na druhý a ďalší kufor a cestovnú kozmetickú tašku!
Zľava sa vypočíta v košíku pri kúpe aspoň dvoch kufrov alebo kozmetických tašiek.
Pri kúpe kufra zľava -70% na cestovné doplnky!
VYBRAŤ VAŠU VEĽKOSŤ:
Odoslanie do 1 pracovného dňa
Ktorý kufor si mám vybrať?
Premýšľate, ktorý model kufra na kolieskach OCHNIK si vybrať? Začnite výberom správnej veľkosti. K dispozícii sú cestovné kufre s uhlopriečkou 28”, ktoré sú ideálne na dlhé, vzdialené cesty, kde budete potrebovať veľa miesta pre batožinu, ako aj 24” stredne veľké kufre ako aj menšie 14” a 16” kufre, ktoré sú ideálne na použitie ako príručná batožina v lietadle.optimálne pre príručnú batožinu v lietadlách.Ak si nie ste istí, aká veľkosť kufra bude pre vás najvhodnejšia a potrebujete viacero kusov batožiny, vyberte si sadu. Sady kufrov sú tiež častou voľbou pre cestujúce rodiny – batožinu podobného dizajnu je ľahšie identifikovať, napríklad na letiskovom páse.
Čo je to nylon?
Čo je zámok TSA
Kombinovaný zámok je dobrým spôsobom ochrany batožiny pred krádežou, preto sa oplatí zaobstarať si
ďalší visiaci zámok do kufrov, ktoré nemajú zabudovaný zámok.
Kategórie:
Kufor
Asortyment:
WALIZKA
Vlastnosti
✓ Hliníková rukoväť, teleskopická
✓ Zabudovaný identifikátor
✓ Funkčné sieťované vrecko a bezpečnostné popruhy
✓ Stabilné nožičky a dve kolieska s guličkovými ložiskami
  • veľkosť 19" (55x40x20 cm)