Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-01
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-09
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-02
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-03
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-04
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-05
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-06
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-07
Veľký kufor na kolieskach WALAB-0067-99-28(W24)-08
EXTRA 20
Výrobca: OCHNIK
Kód: WALAB-0067-99-28(W25)
Veľký kufor na kolieskach
Dodatočných -20% na druhý a ďalší kufor a cestovnú kozmetickú tašku!
Zľava sa vypočíta v košíku pri kúpe aspoň dvoch kufrov alebo kozmetických tašiek.
Pri kúpe kufra zľava -70% na cestovné doplnky!
VYBRAŤ VAŠU VEĽKOSŤ:
Farba:
Odoslanie do 1 pracovného dňa
  • veľkosť 28” (76×49×29 cm)
  • farba čierna
  • Materiál obalu – ABS
  • typ kufra – pevný
  • jednokomorový model
  • uzatvára sa dvojcestným zipsom
  • kufor s číselným zámkom
  • gumová a pružná rukoväť na hornej a bočnej strane kufra
  • teleskopická rukoväť.
  • funkčné sieťované vrecko a popruhy na ochranu.
  • čierne lemovanie
Technické údaje
Šírka
49 cm
Výška s kolieskami
76 cm
Hĺbka
29 cm
Výška rukoväte
31 cm
Výška koliesok
7 cm
Kapacita
107,9 l
Hmotnosť
4,1 kg
Vlastnosti
✓ Hliníková rukoväť, teleskopická
✓ Kombinovaný zámok
✓ Funkčné sieťované vrecko a bezpečnostné popruhy
✓ Štyri kolieska s guličkovými ložiskami
Ktorý kufor si mám vybrať?
Premýšľate, ktorý model kufra na kolieskach OCHNIK si vybrať? Začnite výberom správnej veľkosti. K dispozícii sú cestovné kufre s uhlopriečkou 28”, ktoré sú ideálne na dlhé, vzdialené cesty, kde budete potrebovať veľa miesta na batožinu, ako aj24” stredne veľké kufreako aj menšie 14” a 16” kufre, ktoré sú ideálne na použitie ako príručná batožina v lietadle.optimálne pre príručnú batožinu v lietadlách.Ak si nie ste istí, aká veľkosť kufra bude pre vás najvhodnejšia a potrebujete viacero kusov batožiny, vyberte si sadu.Sady kufrovsú tiež častou voľbou pre cestujúce rodiny – batožinu podobného dizajnu je ľahšie identifikovať, napríklad na letiskovom páse.