Stredný kufor na kolieskach WALAB-0040-55-24(W25)-01
Stredný kufor na kolieskach WALAB-0040-55-24(W25)-07
Nový
EXTRA 20
Výrobca: OCHNIK
Kód: WALAB-0040-8D-24(W26)
Stredný kufor na kolieskach
Dodatočných -20% na druhý a ďalší kufor a cestovnú kozmetickú tašku!
Zľava sa vypočíta v košíku pri kúpe aspoň dvoch kufrov alebo kozmetických tašiek.
Pri kúpe kufra zľava -70% na cestovné doplnky!
VYBRAŤ VAŠU VEĽKOSŤ:
Farba:
Odoslanie do 1 pracovného dňa
Ktorý kufor si mám vybrať?
Premýšľate, ktorý model kufra na kolieskach OCHNIK si vybrať? Začnite výberom správnej veľkosti. K dispozícii sú cestovné kufre s uhlopriečkou 28”, ktoré sú ideálne na dlhé, vzdialené cesty, kde budete potrebovať veľa miesta na batožinu, ako aj 24” stredne veľké kufre ako aj menšie 14” a 16” kufre, ktoré sú ideálne na použitie ako príručná batožina v lietadle. optimálne pre príručnú batožinu v lietadlách.Ak si nie ste istí, aká veľkosť kufra bude pre vás najvhodnejšia a potrebujete viacero kusov batožiny, vyberte si sadu.Sady kufrov sú tiež častou voľbou pre cestujúce rodiny – batožinu podobného dizajnu je ľahšie identifikovať, napríklad na letiskovom páse.
Čo je to materiál ABS?
Kategórie:
Kufor
Asortyment:
WALIZKA
Vlastnosti
✓ Hliníková rukoväť, teleskopická
✓ 30 % recyklovaného materiálu ABS
✓ Funkčné sieťované vrecko a bezpečnostné popruhy
✓ Štyri kolieska s guličkovými ložiskami
  • veľkosť 24" (67x45x26 cm)
  • khaki farba
  • Materiál obalu - 30 % recyklovaný ABS