Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), pohľad spredu na výrobok na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), diagonálny pohľad na produkt na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), bočný pohľad na produkt na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), pohľad na produkt zozadu na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), pohľad na produkt vo vnútri na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), pohľad na kolieska produktu na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26), pohľad na rukoväť produktu na bielom pozadí.
Malý kufor na kolieskach WALNY-0045-99-19(W26)
Nový
EXTRA 20
Výrobca: OCHNIK
Kód: WALNY-0045-99-19(W26)
Malý kufor na kolieskach
Dodatočných -20% na druhý a ďalší kufor a cestovnú kozmetickú tašku!
Zľava sa vypočíta v košíku pri kúpe aspoň dvoch kufrov alebo kozmetických tašiek.
Pri kúpe kufra zľava -70% na cestovné doplnky!
VYBRAŤ VAŠU VEĽKOSŤ:
Farba:
Odoslanie do 1 pracovného dňa
Ktorý kufor si mám vybrať?
Premýšľate, ktorý model kufra na kolieskach OCHNIK si vybrať? Začnite správnou veľkosťou. K dispozícii sú veľké cestovné kufre s uhlopriečkou 28”, ideálne na dlhé cesty, ako aj stredne veľké kufre 24” a menšie modely 14” či 16”, ktoré sú ideálne ako príručná batožina do lietadla.
Čo je to nylon?
Čo je zámok TSA
Kategórie:
Kufor
Asortyment:
WALIZKA
Vlastnosti
✓ Teleskopická hliníková rukoväť
Vyrobené z nylonu
✓ Sieťované vrecko a bezpečnostné popruhy
✓ Ložiskové kolieska
  • veľkosť 19" (55x40x20cm)