Malý kufor WALAB-0040-8D-19(W26)
Malý kufor na kolieskach WALAB-0040-55-19(W25)-01
Malý kufor na kolieskach WALAB-0040-55-19(W25)-05
Nový
EXTRA 20
Výrobca: OCHNIK
Kód: WALAB-0040-8D-19(W26)
Malý kufor
Dodatočných -20% na druhý a ďalší kufor a cestovnú kozmetickú tašku!
Zľava sa vypočíta v košíku pri kúpe aspoň dvoch kufrov alebo kozmetických tašiek.
Pri kúpe kufra zľava -70% na cestovné doplnky!
VYBRAŤ VAŠU VEĽKOSŤ:
Farba:
Odoslanie do 1 pracovného dňa
Ktorý kufor si mám vybrať?
Premýšľate, ktorý model kufra na kolieskach OCHNIK si vybrať? Začnite správnym výberom veľkosti. K dispozícii sú cestovné kufre s uhlopriečkou 28”, ideálne na dlhé a vzdialené cesty, kde budete potrebovať veľa miesta na batožinu. Ak hľadáte stredne veľký kufor, skvelou voľbou budú 24” modely. Na kratšie výlety alebo ako príručná batožina sa perfektne hodia menšie 14” a 16” kufre, ktoré sú optimálne pre cestovanie lietadlom. Ak si nie ste istí, aká veľkosť kufra vám bude najviac vyhovovať, a potrebujete viac kusov batožiny, odporúčame kufrové súpravy. Tieto sety sú často voľbou cestujúcich rodín – kufre s rovnakým dizajnom sa ľahšie identifikujú napríklad na letiskovom páse.
Čo je to materiál ABS?
Kategórie:
Kufor
Asortyment:
WALIZKA
Vlastnosti
✓ Hliníková rukoväť, teleskopická
✓ 30 % recyklovaného materiálu ABS
✓ Funkčné sieťované vrecko a bezpečnostné popruhy
✓ Štyri kolieska s guličkovými ložiskami
  • veľkosť 19" (55x40x20 cm)